logotype
image1 image1 image1

Aktualności

"Sing along for Christmas in Bydgoszcz"

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia po raz trzeci zapraszamy Was do wzięcia udziału w akcji "Sing along for Christmas in Bydgoszcz".

Tegoroczna edycja wspólnego kolędowania po angielsku  odbędzie się   w środę 19.12.2018 na przerwie o godz. 11:40.  Uczniowie i nauczyciele ubrani w czapki mikołajkowe  wspólnie wykonują utwór "Let it snow" w ustalonym miejscu w swojej szkole.

 

 

 

Opowiedzcie o naszej propozycji swoim kolegom w innych szkołach: liceach, gimnazjach, technikach itd.

Pragniemy w ten sposób wspólnie z WAMI wszystkimi o tej samej porze poczuć magię Świąt - Merry Christmas EVERYONE.
Zachęcamy Was do nagrania tego wydarzenia i przesłanie fimliku na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub o potwierdzenie uczestnictwa smsem na nr tel. 602211116 (ilość uczestników, szkoła, opiekunowie/organizatorzy).

2019  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk