Szczęśliwe numerki 03.13-03.17 : Pn: 34, Wt: 11, Śr: 33, Czw: 25, Pt: 15

Sport

Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Ponadgimnazjalnych w Piłce Nożnej 2010

Reprezentacja III LO:

1. Kubiak Przemysław

2. Rataj Michał

3. Wilk Bartosz

4. Zakrzewski Artur

5. Siatka Łukasz

6 Giełażyn Mateusz

7. Bukowski Wojciech

8. Nasalski Kacper

9. Szuflita Miłosz

10. Sieradzki Maciej

 

Wyniki:

III LO 8 - 1 VI LO

Bramki dla III LO:

Wilk 2

Zakrzewski 2

Siatka 2

Giełażyn 1

Sieradzki 1

 

III LO 1 - 0 Zespół Szkół Samochodowych

Siatka 1

 

III LO 1 - 6 VII LO

Siatka 1

 

III LO 1 - 2 Zespół Szkół Handlowych

Siatka 1

Mistrzostwa Bydgoszczy Szkół Gimnazjalnych w Pływaniu 2010

W zawodach wzięło udział 18 zespołów.

 

Wynik:

Dziewczęta:

25m motylkowym - Polasik Paulina 18,86 (12msc), Piszczek Martyna 20,87 (15msc)

50m grzbietowym - Heise Dominika 48,46 (13msc), Zwoleńska Magdalena 50, 36 (15msc), Kaliska Dagmara 45,70 (11msc)PK

50m klasycznym - Wojciechowska Alicja 46,61 (7 msc), Piszczek Martyna 48,18 (11msc)

50m dowolnym - Wojciechowska Alicja 38,26 (11msc), Teliży Klara 39,14 (14msc)

100m zmiennym - Polasik Paulina 1.41.76 (10msc)

sztafeta 4x25m dowolnym (Wojciechowska ALicja, Teliżyn Klara , Heise Dominika, Piszczek Martyna) 1.13.76 - 7msc

Chłopcy:

50m grzbietowym - Mioskowski Dorian 49,39 (19msc), Kęsik Marcin 54,95 (25msc)

50m klasycznym - Pabijan Paweł 58,16 (18msc)

50m dowolnym - Popa Adam 30,03 (6msc), Strychalski Szymon 44,95 (27msc)

100m zmiennym - Popa Adam 1,23,30 (7msc)

Sztafeta 4x25m dowolnym (Popa Adam, Bączkowski Jacek, Pabijan Paweł, Mioskowski Dorian) - 9msc

Klasyfikacja drużynowa:

1.Gim. 54

2. Gim. 26

3. Gim. 32

...

7. Gim. 47

...

18

Biegi przełajowe - sztafety

W Mistrzostwach Bydgoszczy w Sztafetowych Biegach Przełajowych dziewcząt reprezentantki naszego liceum zajęły 5 miejsce spośród 11 ekip, natomiast nasze gimnazjalistki zajęły 10 miejsce wśród 22 zespołów.

Biegi Przełajowe

W rozegranych w ubiegły czwartek Indywidualnych Biegach Przełajowych Szkół Ponadgimnazjalnych III miejsce zajęła Natalia Wolska z klasy IIC. Będzie ona reprezentować naszą szkołę w zawodach wojewódzkich. Wyniki reszty naszych reprezentantek zostaną podane w późniejszym terminie. Wszystkim zawodniczkom serdecznie gratulujemy.

Więcej artykułów…


670-lat-Bydgoszczy Logo-duze szaro-niebieskie tcm29-215349

Kanał Bydgoski

 

topright

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szukaj