logotype
image1 image1 image1

Aktualności

Gimnazjaliści w finale wojewódzkiego konkurs

Uczniowie klasy 2 gimnazjum, Maja Glonke i Maciej Żurek, otrzymali tytuły finalistów w Wojewódzkim Konkursie Wiedzy o Leonie Wyczółkowskim.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Ogólnopolski sukces naszej gimnazjalistki!

Miło nam poinformować, iż uczennica klasy 1 gimnazjum – Emilia Smardz zdobyła trzecie miejsce w XXIII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Olimpijski spokój”.
Gratulujemy i trzymamy kciuki na kolejnych konkursach.

Projektujemy plakat i medal okolicznosciowy na 70 lat III LO

Stowarzyszenie Absolwentów III LO i Dyrekcja szkoły organizują konkurs na projekt medalu okoliczościowego na 70-lecie szkoły. Projekt medalu powinien zawierać rewers i awers, treść medalu jest dowolna. Projekt plakatu powienin być formatu A4 i zwierać:

- tekst: 70 lat III liecum Ogólnokształcacego im. Adama Mickiewicza w Bydgoszczy;

- datę uroczystości: 21.10,2017

- dane adresowe szkoły (adres, adres strony WWW)

- adres strony jubileuszowej: www.70lat.3lo.bydgoszcz.pl

projekty można oddać do wtorku (23 maja) do p. Janusza Bialowąsa lub przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plan 9.05.2017 r.

We wtorek 9.05.2017 r. klasy gimnazjalne mają zajęcia według planu z uwzględnieniem zastępstw w dzienniku elektronicznym.
Zmianie ulegną sale wg następującego porządku:
klasa I gim -  zajęcia w sali 9 (cały dzień)
klasa II gim – zajęcia w sali 7 (cały dzień)
klasa III gim – zajęcia w sali 8 (cały dzień)
Podczas przerw uczniowie pozostają w sali pod opieką nauczycieli uczących.

Maturzyści!

maturzysci

Wyniki z Ligi Zadaniowej

W sobotę 22.04.2017r. odbył się finał KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI "Liga Zadaniowa" (Konkursu pod patronatem Kuratorium Oświaty w Bydgoszczy oraz Polskiego Towarzystwa Matematycznego)

Uczniowie z Naszej Szkoły osiągnęli ogromny sukces!

Krzysztof Weber - FINALISTA
Agnieszka Preuss – III miejsce
Paula Rosiak – III miejsce
Oliwia Olszewska – III miejsce
Jakub Serafin – wyróżnienie
Adam Sidorowicz – wyróżnienie

GRATULUJEMY !!!

Plan lekcji 21.04

21.04.2017, godz. 8.45 – 11.40 – klasy I i II liceum i gimnazjum wychodzą do kina –

PAŁAC MŁODZIEŻY (powrót na 5 godz. lekcyjną)

Opiekunowie klas:

1 gim – p. Sosnowska

2 gim – p. Goch

1 a – p. Świeca

1 b – p. Muller

1 c – p. Reszkowska

1 d – p. Pik - Chęś

2 b – p. Fryca

2 a, 2 c – p. Pujanek

2 d – p. Kaźmierczak - Majdzińska

Plan lekcji dla klas trzecich:

Klasa III a – s. 18

1 godz. lekc. – matematyka

2 godz. lekc. – biologia

3 godz. lekc. – biologia

4 godz. lekc. – biologia

5 i 6 godz. lekc. wg planu

Klasa III b – s. 11

1 godz. lekc. – j. polski

2 godz. lekc. – j. polski

3 godz. lekc. – j. polski

4 godz. lekc. – wos

5 godz. lekc. wg planu

Klasa III c – s. 10

2 godz. lekc. – j. polski

3 godz. lekc. – j. polski

4 godz. lekc. – j. polski

Klasa III d – s. 1

4 godz. lekc. – matematyka

5, 6, 7, 8 godz. lekc. wg planu

Spotkanie ze studentami UTP

Zapraszam uczniów klasy I d, II d, III d na spotkanie ze studentami Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy - 26 kwietnia 2017 r. o godz. 11 w sali 22. Danuta Skiera

Podkategorie

2017  III LO  globbers joomla template