logotype
image1 image1 image1

Aktualności

Kulturalna "Trójka"

Na stronie szkoły powstał blog Kulturalna "Trójka". Znajdziesz tu przydatne linki oraz informacje o wydarzeniach kulturalnych w III LO,

w Bydgoszczy, w Toruniu oraz bieżący repertuar teatrów warszawskich. W zakładce "III LO" będą ukazywać się informacje o aktualnych działaniach kulturalnych podejmowanych przez  Samorząd Uczniowski oraz Nauczycieli w naszej szkole. "Biletowe okazje" to informacje o promocyjnych ofertach sprzedaży biletów do teatru, filharmonii czy opery. "Przydatne linki" ułatwią Ci wyszukiwanie wiadomości o spektaklach, koncertach, wystawach i kulturalnych projektach organizowanych  w wymienionych miastach. Zapytania, sugestie proszę kierować do p.Lucyny Wójt lub Norberta Ponczyńskiego z klasy 2b.

2019  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk