logotype
image1 image1 image1

Aktualności

"Święta narodowe jako element tożsamości narodowej"

Dziś uczniowie naszej szkoły: Zuzanna Gackowska, Mikołaj Hetzig i Krystian Podsiadło wraz z opiekunem p. Krzysztofem Kozłowskim wzięli udział w spotkaniu pt."Święta narodowe jako element tożsamości narodowej". Zadaniem zespołu reprezentującego naszą szkołę było przygotowanie wystąpienia na temat "Dnia Solidarności i Wolności". Oprócz prezentacji wylosowanego święta wysłuchali oni także dwóch wykładów prelegentów z UKW oraz wzięli udział w panelu dyskusyjnym na temat świąt narodowych.

 

2019  III LO  globbers joomla template

Zgodnie z definicją danych osobowych zawartą w Ogólnym Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych 2016/679 (RODO), wizerunek jest uznawany za daną osobową, dlatego też podlega ochronie na zasadach zawartych we wskazanym akcie prawnym. Jeżeli na stronie internetowej: http://www.3lo.bydgoszcz.pl oraz stronach jej podległych, znajduje się zdjęcie z Twoim wizerunkiem, zamieszczone wbrew Twojej woli prosimy o kontakt na adres email: zso03@edu.bydgoszcz.pl ze wskazaniem zdjęcia do usunięcia.

  
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk