Szczęśliwe Numerki Zawieszone

 

OBÓZ WĘDROWNY „Tym razem tylko Tatry”

Numer zgłoszenia w Kuratorium Oświaty: 8950/KUJ/2016.

Zebranie przedwyjazdowe dla uczestników: 22.07.2016 r. (piątek), godzina 10:00, sala 24

w III LO.

Zbiórka uczestników: 25.07.2016r., godzina 6:45 – parking przed kościołem na Czyżkówku (Węzeł Zachodni ul. Nad Torem).

Powrót: 05.08.2016 r., około godziny 20:00 – parking przed kościołem na Czyżkówku.

Przejazd: autokarem firmy przewozowej TUR-TRANS Wojciech Śmigiel.

Nocleg i wyżywienie: Pokoje Gościnne „Monika” Zofia i Andrzej Łukaszczykowie, ul. Budzowa 4a, 34-531 Murzasichle. Niezbędne żarełko na drogę do Murzasichla. Pierwszy posiłek – obiadokolacja w dniu wyjazdu ok. godziny 18:00. Na drogę powrotną przewidziana paczka żywnościowa.

Zajęcia odbywają się pod nadzorem przewodnika TPN oraz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry.

Kontakt z kierownikiem obozu: pod numerem: 698 450 404

Bezpłatne baseny

W dniach 27 czerwca do 31 sierpnia 2016 uczniowie szkół podstawowoych, gimnazjów oraz ponadgimnazjalanych  funkcjonujacych na terenie Miasta Bydgoszczy będą mogki bezpłatnie korzystać z basenów przyszkolnych w dni robocze od godziny otwarcia do godziny 14.

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

24 czerwca 2016


Godz. 9.00 - sala gimnastyczna
Po uroczystości spotkania z wychowawcami klas (wyjątek klasa 2 gim, spotkanie z wychowawcą 8.30)

 

WYCHOWAWCY – SALE


I GIMNAZJUM – RENATA GOCH - SALA 6
II GIMNAZJUM - AGNIESZKA ADAMSKA - SALA 9

I A LICUEM – IWONA CIARKA – SALA 17
I B LICEUM – JOANNA BEDNARZ - KRĘŻEL – SALA 11
I C LICEUM – ANNA SZULC – SALA 7
I D LICEUM – ANNA SKRZYDLEWSKA 8

II A LICEUM – JUSTYNA REDLIŃSKA - SALA 18
II B LICEUM - NATALIA KOMASINSKA–SZYMKOWIAK - SALA 21
II C LICEUM – LUCYNA WÓJT - SALA 16
II D LICEUM – ANNA PUJANEK - SALA 1

Plan na 23.06.2016

CZWARTEK 23.06.2016 – PLAN DNIA

 

Klasy gimnazjalne i I LO

- spotkanie z wychowawcą - godz. 9.00 -11.00

I GIMNAZJUM – SALA 6

II GIMNAZJUM - SALA 9

III GIMNAZJUM – SALA 25

 

I A LICUEM – SALA 17

I B LICEUM – SALA 11

I C LICEUM – SALA 7

I D LICEUM – SALA 8

 

 

Klasy II LO - zajęcia sportowe(prosimy wziąć ze sobą strój sportowy)

– sala gimnastyczna i Orlik- godz. 9.00 -11.00 (wszyscy nauczyciele wf)

Sukces gimnazjalistów!

Miło nam poinformować, że w Konkursie Miejskim "670 lat Bydgoszczy i 120 lat nowożytnego olimpizmu, czyli historia startów bydgoskich sportowców na Igrzyskach Olimpijskich" nasi uczniowie zajęli następujące miejsca:

Mikołaj Hetzig - I miejsce

Jakub Bobkowski - III miejsce

Jeremi Karbasz - V miejsce

Serdecznie gratulujemy!

Sukcesy uczniów!

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2016

 

bardzo dobry wynik otrzymali:
Kacper Młynarski z klasy 3 gimnazjum,
Krzysztof Weber z klasy 1 gimnazjum,

 

Wyróżnienia otrzymali:
Paula Rosiak z klasy 1 gimnazjum,
Oliwia Olszewska z klasy 1 gimnazjum,
Jakub Stachowski z klasy 2 gimnazjum,
Mateusz Górski z klasy 2 gimnazjum,
Jerzy Weber z klasy 1D,
Kamil Wiśniewski z klasy 1D.


Gratulujemy!!!

Dzień muzyki i tańca

Godz. 9.00 -11.00 przygotowania do pokazów Dnia Muzyki i Tańca
klasa 1 gim – sala nr 6 – mgr Justyna Świeca
2 gim – sala nr 9 opieka - mgr Beata Siekierska
3 gim – sala nr 17 – Ks. Paweł Hoppe 
1 a – sala nr 11 – mgr Aneta Sosnowska
1b – sala nr 10 – mgr Magdalena Kwaśniewska
1c – sala nr 8 – mgr Aleksandra Porębna
1d – sala 7 – mgr Małgorzata Lewandowska
2c – sala nr 16 – mgr Leszek Buzała
2d – sala nr 1 mgr Danuta Skiera
2b – sala gimnastyczna – mgr Dorota Burzych

 

POKAZ NA SALI GIMNASTYCZNEJ GODZ. 11.OO

 

OPIEKA NAD KLASAMI ORAZ UCZESTNICTWO:
mgr Renata Goch, mgr Agnieszka Adamska, mgr Joanna Jercha – Malinowska, mgr Iwona Ciarka, mgr Joanna Bednarz, mgr Anna Szulc, mgr Anna Skrzydlewska, mgr Justyna Redlińska, mgr Lucyna Wójt, mgr Anna Pujanek, mgr Krzysztof Kozłowski, mgr Natalia Komasińska – Szymkowiak, mgr Małgorzta Pik- Chęś, mgr Joachim Fryca, mgr Ewa Rakowska, mgr Paulina Majdzińska, Ks. Hoppe, mgr Krystyna Bonk, ,
Opieka nad salą gimnastyczną:
mgr Małgorzata Chylewska – rozstawienie krzeseł i przygotowanie podium do godz. 10.00

Wyjście do kina

Wyjście do kina Adria na film „Everest” 21.06.2016
Godzina 11:00 – 13:00
Zbiórka przed kinem o 10:45

Lista opiekunów:

1 Gim - M.Pik-Chęś
2 Gim - L.Białowąs
3 Gim - J.Świeca
1A – M.Chylewska
1B – A.Porębna
1C – M.Kwaśniewska
1D – M.Lewandowska
2A – A. Kaczmarek
2B – J.Fryca
2C – D.Smola
2D – K.Kozłowski

"Od Kasztelanii Bydgoskiej do metropolii bydgoskiej"

Miło nam poinformować, że uczeń klasy III gimnazjum - Mikołaj Hetzig zajął I miejsce w konkursie "Od Kasztelanii Bydgoskiej do metropolii bydgoskiej". Konkurs polegał na przedstawieniu rozwoju naszego miasta od 1346 roku do dnia dzisiejszego. Zwycięska praca naszego ucznia została zaprezentowana podczas uroczystej gali w sali sesyjnej Ratusza.

konkurs 020

Konkurs América Latina - te conozco bien

Miło nam poinformować, że szkolny konkurs z wiedzy o krajach Ameryki Łacińskiej América  Latina - te conozco bien, wygrały uczennice klasy 1C - Weronika Masłek, Wiktoria Pawłowska i Paulina Gwizdała.

Gratulujemy!



670-lat-Bydgoszczy Logo-duze szaro-niebieskie tcm29-215349

 

logo org

Kanał Bydgoski

 

topright

 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Szukaj